X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO. LTD,No.1399, Binxing Road, Binjiang District,Hangzhou,310053CH
Monitor Dahua 27" LM27-P301A HDMI DP USB-C

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: LM27-P301A
- EAN/UPC: 6923172580283
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | DAHUA |
| Opis ogólny | Monitor Dahua 27" LM27-P301A HDMI VGA |
| Informacje dodatkowe | Zasilanie: AC 100-240V~,50/60Hz,2.0A USB-C z obsługą Power Delivery 65 W Temperatura pracy: 0°C-40°C Wilgotność: 10%-85% |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://display.dahuasecurity.com/consumer/en/products/productDetail?product_id=115217 |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI, kabel zasilający, podstawka |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 75 x 75 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort USB Type-C Audio Line Out |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Pobór energii (podczas pracy) | 38.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | ELED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 75 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości | Tak - 120mm |
| Nasycenie kolorów | 100% (sRGB) 102% (NTSC) 98% (DCI-P3) 92% (Adobe RGB) |
| Waga z podstawą (kg) | 5.98 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613,3 x 367 x 57,2 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Klasa energetyczna | F |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +15° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy
761,00
PLN
Monitor Dahua 27" LM27-B200 HDMI VGA
526,00
PLN


6 szt.


2 szt.