X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 49" 49M2C8900/00 2xHDMI DP 5xUSB 3.0 USB-C głośniki 4x7,5W
- Symbol producenta: 49M2C8900/00
- EAN/UPC: 8712581801663
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Monitor Philips 49" 49M2C8900/00 2xHDMI DP 5xUSB 3.0 USB-C głośniki 4x7,5W |
| Informacje dodatkowe | Zakrzywienie: 1800R Podświetlenie Ambiglow DisplayHDR True Black 400 Wielofunkcyjne złącze USB-C Power Delivery 90 W VESA ClearMR 13000 Przełącznik KVM, blokada Kensington |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.philips.pl/c-p/49M2C8900_00/evnia-gaming-monitor-monitor-do-gier-qd-oled/przeglad |
| Typ matrycy | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Przekątna ekranu | 49.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, DisplayPort, USB, USB-C, zasilający), pilot, wspornik VESA |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 5120 x 1440 |
| Rodzina | M-Line |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort USB Type-C Hub USB 3.0 (1 up, 4 down) |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Normy spełniane przez monitor | RoHS CB CE FCC-B ICES-003 TUV-Bauart |
| Pobór energii (podczas pracy) | 163.35 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Format obrazu | 32:9 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 240 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Nie |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -20° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 120mm |
| Wbudowane głośniki | 4 x 7,5W |
| Nasycenie kolorów | 99% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 1195 x 544 x 359 |
| Waga z podstawą (kg) | 13.96 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 1195 x 369 x 181 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 10.82 |
| Klasa energetyczna | G |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +15° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 240 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




32 szt.
1 szt.
2 szt.