X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Projektor BenQ MH560 DLP FHD 3800ANSI 20 000:1 VGA 2xHDMI USB MiniUSB-B
- Symbol producenta: 9H.JNG77.13E
- EAN/UPC: 4718755084232
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | BenQ |
| Opis ogólny | Projektor BenQ MH560 DLP FHD 3800ANSI 20 000:1 VGA 2xHDMI USB MiniUSB-B |
| Informacje dodatkowe | Tryby obrazu: 3D, Jasny, Infografika, Prezentacja, Arkusz, sRGB Użytkownik 1, Użytkownik 2 Kompatybilność: - obsługa rozdzielczości: Od VGA(640 x 480) do WUXGA_RB(1920 x 1200) *RB=Zredukowane wygaszanie - częstotliwość odświeżania w poziomie: 15~102 kHz - częstotliwość odświeżania w pionie: 23~120KHz Wyposażenie dodatkowe: pilot z baterią RCX016, przewód zasilania, kabel VGA skrócona instrukcja, płyta CD z podręcznikiem użytkownika |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.benq.eu/pl-pl/projector/business/mh560/specifications.html |
| Waga (kg) | 2.300 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 10.0 W |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Wyjście audio | Tak |
| Pilot | Tak |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Zoom optyczny | 1.1 x |
| Kontrast | 20000 :1 |
| Złącze USB | Tak |
| Maksymalne zużycie energii | 250 W |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 296 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 120 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 221 |
| Typ projektora | Biznesowy |
| Technologia | DLP |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Full HD | Tak |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Jasność w trybie normalnym | 3800 ANSI |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 107.0 mln |
| Żywotność lampy w trybie standard | 6000 h |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 10000 h |
| Minimalna odległość projekcji | 1.49 m |
| Maksymalna odległość projekcji | 1.64 m |
| Złącza wejścia | D-Sub HDMI x2 RCA S-VIDEO RS-232 Audio mini-jack 3,5 mm USB (typ A) USB (mini B) |
| Poziom hałasu w trybie normalnym | 34 dB |
| Poziom hałasu w trybie ekonomicznym | 29 dB |
| WiFi | Nie |
| Złącza wyjścia | D-Sub Out Audio mini-jack 3,5 mm |
| Futerał | Nie |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Waga netto (kg) | 2.300 |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -40°/+40° |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Poziom hałasu (typowy) | 34 dB |
| Poziom hałasu (maksymalny) | 29 dB |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Polecamy


2 szt.


1 szt.