X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.3mk Protection Sp. z o.o.Krotoszyńska 35,B-02/4aOstrów Wielkopolski,63-400PL
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Słuchawki z mikrofonem 3mk FlowBuds Bluetooth czarne
- Symbol producenta: 3mk FlowBuds Black
- EAN/UPC: 5903108497404
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | 3mk Protection |
| Opis ogólny | Słuchawki bezprzewodowe ze sterowaniem dotykowym |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | Bluetooth 5,3; zasięg 15m, Czas odtwarzania 6,5h; czas ładowania 1,5h; FlowBuds™ to słuchawki, które bez problemu zmieścisz w małej kieszeni. Zgrabne, w kształcie niewielkiej „fasolki” wygodnie układają się w uchu. Prezentują się super w etui ochronnym, które pełni także funkcję ładowarki. |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Opakowanie | box z blistrowanym frontem |
| Stosunek sygnał-szum | pasywna redukcja szumów |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Multimedialna(e) |
| Zawartość opakowania | Etui ładujące, kabel 0,3m, wkładki douszne w 3 rozmiarach, instrukcja |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | Bluetooth |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon wbudowany w słuchawkę |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki douszne/dokanałowe |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Pałąk słuchawek | Brak pałąka |
| Regulacja głośności | Na słuchawce |
| Typ mikrofonu | Brak danych |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 15.00 m |
| Pozłacane styki | Nie |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 15.00 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy




12 szt.
1 szt.