X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.3mk Protection Sp. z o.o.Krotoszyńska 35,B-02/4aOstrów Wielkopolski,63-400PL
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Powerbank 3mk MagSynergy 10000 mAh
- Symbol producenta: 3mk MagSynergy
- EAN/UPC: 5903108497381
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | 3mk Protection |
| Opis ogólny | Power bank 10 000 mAh z ładowaniem indukcyjnym |
| Informacje dodatkowe | Ładuj iPhone’a bez kabla – szybko, wygodnie, stylowo i bezpiecznie. kompatybilność z Apple, Huawei, Samsung, Xiaomi. Wyświetlacz led. Pass Trough - ładuj Bowerbank i telefon jednocześnie. Pojemnośc nominalna 6300mAh (5v/2A) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 94 x 28 x 135 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel ładujący USB-C do USB-C, instrukcja. |
| Kolor obudowy | Grafitowo-czarny (Graphite-black) |
| Waga (g) | 225 |
| Wspierane technologie | Fast charge |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przed przeładowaniem Zabezpieczenie przed przeciążeniem Zabezpieczenie przed zwarciem |
| Długość kabla (m) | 0.15 |
| Ilość wyjść USB | 1 |
| Natężenie wyjściowe (maks) [A] | 3 |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | 5V-2A/9V-2,22A/12V-1,5A 18W (max.) |
| Cechy | Ładuje 2 urządzenia na raz, aluminiowa obudowa, wyświetlacz led. |
| Konfiguracje prądu wejściowego | Lightning:5V-2A/USB-C: 5V-3A/9V-2A/12V - 1,5A/ |
| Złącza wejściowe | Lightning USB Type-C |
| Złącza wyjściowe | MagSafe 7,5W Lightning USB Type-C |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy
45,00
PLN
PowerBank 3mk PowerHouse 20000mAh
149,00
PLN




4 szt.
6 szt.
3 szt.