X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.QNAP
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Serwer plików NAS QNAP TS-431K
- Symbol producenta: TS-431K
- EAN/UPC: 4713213516799
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | QNAP |
| Opis ogólny | Serwer plików NAS QNAP TS-431K |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ procesora | AnnapurnaLabs Alpine |
| Zainstalowany procesor | AnnapurnaLabs, an Amazon company Alpine AL-214, 4-core, 1.7GHz |
| Złącze HDMI | Nie |
| Typ obudowy | Desktop |
| Zgodność z Onvif | tak |
| Maksymalna liczba dysków | 4 szt. |
| Ilość portów USB 2.0 | 0 szt. |
| Złącze VGA | Nie |
| Rodzaj dysku | SATA |
| Ilość zainstalowanych dysków | 0 szt. |
| Typ zasilacza | 90W |
| Ilość zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maksymalna ilość procesorów | 1 szt. |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 4 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 0 szt. |
| Zgodny typ dysków | SATA/SSD 2.5” or 3.5” |
| Ilość portów RJ-45 1GbE | 2 szt. |
| Maksymalna pojemność urządzenia [TB] | 56 |
| Ilość pamięci RAM [GB] | 1.00 |
| Maksymalna ilość pamięci RAM [GB] | 1.00 |
| Pojemność zainstalowanych dysków [TB] | 0 |
| Ilość portów USB 3.x | 3 szt. |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |



