Pendrive Dahua U106 8GB USB 2.0 Gen 1
24,00
PLN
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | DAHUA |
| Opis ogólny | Dahua U106 16GB USB 3.0 |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | ReadSpeed40–70MB/s,WriteSpeed9–25MB/s Operating Temperature 0°C to 60°C |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Rodzaj pamięci | Pendrive |
| Standard pamięci | Flash |
| Opakowanie | Blister |
| Typ pamięci | Flash |
| Pojemność pamięci | 16 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | nie dotyczy |
| Złącze pamięci | USB 3.0 |
| Cechy | 16GB;USB 3.0 |
| Baza SCIP | Nie |