X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO. LTD,No.1399, Binxing Road, Binjiang District,Hangzhou,310053CH
Dysk SSD Dahua E900 512GB M.2 2280 PCIe Gen 3.0 x4 3D NAND (2000/1500 MB/s) (SSD-E900N512G)
- Symbol producenta: DHI-SSD-E900N512G
- EAN/UPC: 6923172579706
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | DAHUA |
| Opis ogólny | SSD Dahua E900 512GB M.2 2280 PCIe Gen 3.0 x4 3D NAND (2000/1500 MB/s) |
| Informacje dodatkowe | Operating Temperature: 0 °C to 70 °C (32 °F to 158 °F) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.dahuasecurity.com/products/All-Products/Dahua-Memory/Internal-SSD/E900/SSD-E900N512G |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Typ złącza | M.2 klucz M |
| Interfejs | M.2 PCIe Gen. 3.0 x4 NVMe |
| Format dysku | M.2 2280 |
| Typ dysku | SSD |
| Prędkość odczytu (max) | 2000 MB/s |
| Prędkość zapisu (max) | 1550 MB/s |
| Średni czas miedzy uszkodzeniami (MTBF) | 1500000 h |
| Odczyt losowy | 99500 IOPS |
| Zapis losowy | 96200 IOPS |
| Typ kości pamięci | 3D NAND |
| TBW (ang. Total Bytes Written) | 256.0 |
| Wsparcie dla technologii S.M.A.R.T. | Tak |
| Wsparcie dla technologii TRIM | Tak |
| Cechy | 512GB;2000/1500 MB/s |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
Polecamy




10 szt.