X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO. LTD,No.1399, Binxing Road, Binjiang District,Hangzhou,310053CH
Dysk SSD Dahua S820 512GB SATA 2,5" (530/460 MB/s) BULK
- Symbol producenta: DHI-SSD-S820GS512G
- EAN/UPC: 6923172536662
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | DAHUA |
| Opis ogólny | SSD Dahua S820 512GB SATA 2,5" (530/460 MB/s) BULK |
| Informacje dodatkowe | NAND Flash: 3D Operating Temperature: 0 °C to 70 °C (32 °F to 158 °F) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Format dysku | 2,5 cala |
| Typ dysku | SSD |
| Prędkość odczytu (max) | 530 MB/s |
| Prędkość zapisu (max) | 460 MB/s |
| Cechy | 512GB;530/460 MB/s |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy




10 szt.