X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 39,7" 40B1U6903CH/00 IPS 2xHDMI DP 5xUSB 1xUSB-C głośniki 2x5W

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: 40B1U6903CH/00
- EAN/UPC: 8712581797416
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Monitor Philips 39,7" 40B1U6903CH/00 IPS 2xHDMI DP 5xUSB 1xUSB-C głośniki |
| Informacje dodatkowe | Funkcje poprawy obrazu: SmartImage Obsługa HDR10 SoftBlue, EasyRead, Synchronizacja adaptacyjna Wbudowany przełącznik KVM umożliwia łatwe przełączanie między źródłami |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.philips.pl/c-p/40B1U6903CH_00/business-monitor-monitor-5k2k-ultrawide-thunderbolttm |
| Przekątna ekranu | 39.70 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable: HDMI x1, DisplayPort x1, Thunderbolt 4 x1, zasilający x1 Dokumentacja uzytkownika |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 5120 x 2160 |
| Rodzina | P-line |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | Thunderbolt™4 USB Type-C Hub USB 3.1 (1 in, 4 out) Wejście mikrofonowe/wyjście słuchawkowe (combo) RJ-45 (LAN 10M/100M/1G) HDMI x 2 DisplayPort |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.182 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częstotliwość odchylania pionowego | HDMI: 30-60 | DP: 48-75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego | HDMI: 30-140 | DP: 30-170 |
| Normy spełniane przez monitor | CB CE FCC-B ICES-003 CU(EAC) RoHS TUV Ergo TUV-GS TUV Eyesafe cETLus |
| Pobór energii (podczas pracy) | 58.30 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.44 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Nasycenie kolorów | 103% (NTSC) 134% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 948 x 605 x 236 |
| Waga z podstawą (kg) | 13.50 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 948 x 426 x 109 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 10.30 |
| Klasa energetyczna | G |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +15° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 30-60 | DP: 48-75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30-140 | DP: 30-170 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy




1 szt.
32 szt.
2 szt.