X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.KYOCERA
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Drukarka laserowa Kyocera ECOSYS PA4500x
- Symbol producenta: 110C0Y3NL0
- EAN/UPC: 0632983080030
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Kyocera |
| Opis ogólny | Drukarka laserowa Kyocera ECOSYS PA4500x |
| Informacje dodatkowe | Processor: ARM Cortex-A53 Dual core 1.4GHz Funkcje bezpieczeństwa: PDF Direct Print, IPP printing, e-mail printing, WSD print, secure printing via SSL, IPsec, SNMPv3, Encrypted PDF Direct Prędkośc druku w trybie Duplex: do 22,5 stron na minutę Czcionki: - 93 czcionki konturowe (PCL6/KPDL 3), 8 czcionek (Windows),1 Bitmapa - 45 typów jednowymiarowych kodów kreskowych plus dwuwymiarowy kod(PDF-417) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.kyoceradocumentsolutions.pl/pl/products/printers/ECOSYSPA4500X.html |
| Czytnik kart | Nie |
| Waga (kg) | 15.200 |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 2x USB 2.0 host |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ Mac OS (niektóre wersje) Linux (niektóre wersje) Unix (niektóre wersje) |
| Rodzina | ECOSYS |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Duplex | Tak |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 45.0 stron/min |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 220 g/m2 |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Nie |
| Praca w DOS | Nie |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| IRDA | Nie |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | TK-3400 |
| Maksymalne zużycie energii | 606 W |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 380 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 285 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 410 |
| Poziom hałasu | 54.0 dB(A) |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Nie |
| Pictbridge | Nie |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45 |
| Technologia druku | Laserowa |
| Czas wydruku pierwszej strony | 5.3 s |
| Maksymalna pojemność podajników | 2600 arkuszy |
| Obsługiwane formaty druku | A4 A5 A6 B5 Letter Legal Custom |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Czas nagrzewania | 16.0 s |
| Waga netto (kg) | 15.200 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 512.00 |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy
2650,00
PLN




3 szt.