X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 27" 275S9JML/00 HDMI DP 3xUSB 3.0 głośniki 2x2W
- Symbol producenta: 275S9JML00
- EAN/UPC: 8712581801168
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Monitor Philips 27" 275S9JML00 HDMI DP 3xUSB 3.0 głośniki 2x2W |
| Informacje dodatkowe | Tryb LowBlue, EasyRead, SmartImage Synchronizacja adaptacyjna Blokada Kensington Zasilanie: 100-240VAC, 50-60Hz Temperatura operacyjna: 0°C to 40 °C Temperatura przechowywania: -20°C to 60 °C Wilgotność: 20%-80 % |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.philips.co.uk/c-p/275S9JML_00/business-monitor-lcd-monitor |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI, przewód zasilający, dokumentacja użytkownika |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 |
| Rodzina | S-line |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | DisplayPort USB 3.0 x 3 Wyjście audio HDMI x 2 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częstotliwość odchylania pionowego | 30-114 |
| Częstotliwość odchylania poziomego | 48-75 |
| Normy spełniane przez monitor | CB CE CU(EAC) RoHS FCC ICES-003 TUV Ergo TUV-GS |
| Pobór energii (podczas pracy) | 15.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 75 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 98% (NTSC) 121% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613 x 525 x 205 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.60 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613 x 367 x 56 |
| Kontrast statyczny | 4000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.84 |
| Klasa energetyczna | F |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +25° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 30-114 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 48-75 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy


32 szt.


2 szt.
1 szt.