X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GOODRAM
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Dysk SSD GOODRAM PX600 500GB M.2 2280 PCIe NVMe (4700/1700 MB/s)
- Symbol producenta: SSDPR-PX600-500-80
- EAN/UPC: 5908267964088
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Goodram |
| Opis ogólny | SSD GOODRAM PX600 500GB M.2 2280 PCIe NVMe (4700/1700 MB/s) |
| Informacje dodatkowe | 22x80x3,8 mm Temperatura: Pracy: -25°C ~ 85°C; Przechowywania: -40 ~ 85°C |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Typ złącza | M.2 klucz M |
| Interfejs | M.2 PCIe Gen. 4.0 x4 NVMe |
| Format dysku | M.2 2280 |
| Typ dysku | SSD |
| Prędkość odczytu (max) | 4700 MB/s |
| Prędkość zapisu (max) | 1700 MB/s |
| Średni czas miedzy uszkodzeniami (MTBF) | 2000000 h |
| Typ kości pamięci | 3D NAND |
| TBW (ang. Total Bytes Written) | 160.0 |
| Cechy | 500GB;4700/1700 MB/s |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
Polecamy


20 szt.

