X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 41,54" 42M2N8900/00 HDMI DP USB-C głośniki 10Wx2
- Symbol producenta: 42M2N8900/00
- EAN/UPC: 8712581798703
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Monitor Philips 41,54" 42M2N8900/00 HDMI DP USB-C głośniki 10Wx2 |
| Informacje dodatkowe | Powłoka ekranu: Przeciwodblaskowa, niski poziom odbicia 2%, zamglenie 25% Gęstość pikseli: 106,06 PPI Czas reakcji (standardowy): 0,1 ms (szarości) Funkcje poprawy obrazu: SmartImage Tryb LowBlue, EasyRead, sRGB Wejście sygnału: HDMI 2.1 x 1, DisplayPort 1.4 x 1, USB-C x 1 HDCP: HDCP 1.4 & 2.2 & 2.3 (HDMI / DisplayPort / USB-C) Koncentrator USB: USB 3.2 1. generacji / 5Gb/s, USB-B typu upstream x 1, USB-A typu downstream x 4 (2 z funkcją szybkiego ładowania B.C 1.2) Źródło zasilania: Wewnętrzny, 100–240 V AC, 50–60 Hz Zakres temperatur (eksploatacja): Od 0°C do 40 °C Zakres temperatur (przechowywanie): Od -20°C do 60 °C Wilgotność względna: 20%–80 % Średni okres międzyawaryjny (MTBF): 30 000 godzin Wersja: USB Power Delivery w wersji 3.0 Maks. moc zasilania: USB-C do 90 W (5 V / 3 A, 7 V / 3 A, 9 V / 3 A, 10 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 4,5A) MultiView: Tryb PIP/PBP, 2 urządzenia Jasność: Szczytowa: 450 nitów, normalna: 135 nit Synchronizacja adaptacyjna Ambiglow: 3-stronny |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.philips.pl/c-p/42M2N8900_01/evnia-gaming-monitor-monitor-do-gier-oled |
| Typ matrycy | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Przekątna ekranu | 41.54 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Przewód HDMI, przewód DisplayPort, przewód USB typu upstream, przewód USB-C – USB-C, przewód zasilania Pilot zdalnego sterowania, wspornik VESA Dokumentacja użytkownika |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Rodzina | M-line |
| Jasność matrycy | 450 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort USB Type-C Wyjście audio |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.240 mm |
| Czas reakcji matrycy | 0.100 ms |
| Częstotliwość odchylania pionowego | 48-138 |
| Częstotliwość odchylania poziomego | 30-255 |
| Normy spełniane przez monitor | CB CE FCC-B ICES-003 CU(EAC) RoHS TUV/ISO9241-307 TUV-Bauart cETLus |
| Pobór energii (podczas pracy) | 69.60 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Format obrazu | 16:9 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 138 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa G-Sync | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -5° / +15° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -20° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 120mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 10W |
| Nasycenie kolorów | 110,3% (NTSC) 131,3% (sRGB) 93,6% (Adobe RGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 932 x 689 x 359 |
| Waga z podstawą (kg) | 17.30 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 932 x 535 x 79 |
| Kontrast statyczny | 1500000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 13.84 |
| Klasa energetyczna | G |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +15° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 138 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48-138 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30-255 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




50 szt.
2 szt.
1 szt.