X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 27" 273S1/00 HDMI DP USB-C głośniki

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: 273S1/00
- EAN/UPC: 8712581799922
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Monitor Philips 27" 27M2C5500W/00 HDMI DP USB-C |
| Informacje dodatkowe | Powłoka ekranu: Przeciwodblaskowa, 3H, Haze 25% Gęstość pikseli: 82 PPI Czas reakcji (standardowy): 4 ms (szarości) Funkcje poprawy obrazu: SmartImage Tryb LowBlue, EasyRead, sRGB Wejście sygnału: HDMI 1.4 x 1, DisplayPort 1.2 x 1, USB-C x 1 HDCP: HDCP 1.4 & 2.2 (HDMI / DisplayPort / USB-C) Koncentrator USB: USB 3.2 1. generacji / 5 Gb/s, USB-A typu downstream x 4 (1 z funkcją szybkiego ładowania BC 1.2) Źródło zasilania: Wewnętrzny, 100–240 V AC, 50–60 Hz Zakres temperatur (eksploatacja): Od 0°C do 40 °C Zakres temperatur (przechowywanie): Od -20°C do 60 °C Wilgotność względna: 20%–80 % Średni okres międzyawaryjny (MTBF): 70000 godzin, z wyjątkiem podświetlenia Wersja: USB Power Delivery w wersji 3.0 Maks. moc zasilania: USB-C do 65 W (5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 10 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 3,25 A) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.philips.co.uk/c-p/273S1_00/monitor-lcd-monitor-with-usb-c-docking |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Przewód HDMI, przewód DisplayPort, przewód USB-C – USB-C/A Y, zasilający Dokumentacja użytkownika |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Rodzina | S-Line |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort USB Type-C Wyjście audio |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częstotliwość odchylania pionowego | 48–75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego | 30–85 |
| Normy spełniane przez monitor | CB FCC-B ICES-003 CE TUV-GS TUV Ergo SEMKO CU(EAC) RoHS TUV Eye Comfort |
| Pobór energii (podczas pracy) | 17.20 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 75 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa G-Sync | Nie |
| Obsługa FreeSync | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -5° / +25° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 81% (NTSC) 102% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613 x 537 x 205 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.79 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613 x 366 x 54 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Waga bez podstawy (kg) | 5.03 |
| Klasa energetyczna | E |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +25° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48–75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30–85 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy


9 szt.


1 szt.
2 szt.