X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GIGABYTE
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Gigabyte 28" M28U AE Arm Edition 2xHDMI DP 3xUSB3.0 USB-C głośniki
- Symbol producenta: M28U AE
- EAN/UPC: 4719331836481
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Gigabyte |
| Opis ogólny | Monitor Gigabyte 28" M28U AE Arm Edition 2xHDMI DP 3xUSB3.0 USB-C głośniki |
| Informacje dodatkowe | Response Time: 1ms GTG / 2ms MPRT Refresh Rate: 144Hz, 120Hz for Console Game VRR: FreeSync Premium Pro HDR: VESA Display HDR400 2 x HDMI 2.1 (support 4K 144Hz 4:4:4 @ DSC enabled or 4K 144Hz 4:2:0) 1 x Display port 1.4 (DSC) 3 x USB 3.2 Gen 1 Downstream ports 1 x USB 3.2 Gen 1 Upstream port 1 x USB Type-C (Alternate Mode; Upstream port; Power Delivery up to 18W) Power Type: Power Board Build-in Voltage: AC 100-240V ~ 50/60Hz Forward Extension: 230 mm HDMI2.1 supports PS5 and Xbox Series X at 4K UHD@120Hz (4:2:0) To enable OSD Sidekick, it requires connection between PC and monitor with USB (A-Male to B-Male) cable |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.gigabyte.com/pl/Monitor/M28U-AE#kf |
| Typ matrycy | SS IPS |
| Przekątna ekranu | 28.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający/Kabel HDMI/Kabel DP/Kabel USB/QSG/Karta gwarancyjna |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Hub USB 3.0 (1 up, 3 down) USB Type-C Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.160 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Pobór energii (podczas pracy) | 40.50 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Technologia podświetlania | EDGE |
| Format obrazu | 16:9 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 144 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Obsługa G-Sync | Nie |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -5° / +25° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -270° / +270° |
| Regulacja wysokości | Tak - 208mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Nasycenie kolorów | 94% (DCI-P3) 120% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 636,5 x 636, 6 x 402,9 |
| Waga z podstawą (kg) | 8.60 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 636,5 372,3 x 63,1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 5.18 |
| Klasa energetyczna | F |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +25° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 144 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




50 szt.
3 szt.
2 szt.