X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.LINDY
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Słuchawki z mikrofonem LINDY LH900XW bezprzewodowe Active Noise Cancelling czarne
- Symbol producenta: 73203
- EAN/UPC: 4002888732031
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | LINDY |
| Opis ogólny | Słuchawki z mikrofonem LINDY LH900XW bezprzewodowe Active Noise Cancelling |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | Certyfikat: CE, FCC, RoHS, REACH Zasilanie USB Typu C |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 30Hz - 16kHz |
| Opakowanie | BOX |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Komunikacja | Bezprzewodowa i przewodowa |
| Zawartość opakowania | Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy; instrukcja |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 4-pin Bluetooth |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon wbudowany w słuchawkę |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Czułość słuchawek | 93dB +/-3dB |
| Czułość mikrofonu | -58dB±2dB |
| Regulacja głośności | Tak |
| Pozłacane styki | Nie |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |



