X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.LINDY
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Słuchawki z mikrofonem LINDY USB typu A with In-Line Control
- Symbol producenta: 42870
- EAN/UPC: 4002888428705
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | LINDY |
| Opis ogólny | Słuchawki z mikrofonem LINDY USB typu A with In-Line Control |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | Certyfikat: CE, FCC, RoHS, REACH & California Proposition 65 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 30Hz - 16kHz |
| Opakowanie | BOX |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Zawartość opakowania | Przewodowy zestaw słuchawkowy; instrukcja |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | USB 2.0 |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 40mm |
| Czułość słuchawek | -58dB +/- 2dB |
| Czułość mikrofonu | -58dB±2dB |
| Regulacja głośności | Na kablu |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 1.95 m |
| Pozłacane styki | Nie |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Baza SCIP | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.95 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |



