X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki
- Symbol producenta: 90LM07L0-B02370
- EAN/UPC: 4711081907466
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 31,5" TUF Gaming XG32AQ 2xHDMI DP głośniki |
| Informacje dodatkowe | Kensington Lock |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg32aqa1a/techspec/ |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz, kabel zasilający, kabel DsiplayPort |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 |
| Rodzina | TUF Gaming |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Wyjście słuchawkowe |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.272 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Głośniki | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 26.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 100000000 :1 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 170 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa G-Sync | Nie |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -20° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 80mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 130% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 716.3 x 496.2 x 213.81mm |
| Waga z podstawą (kg) | 6.70 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 716.3 x 426.2 x 54.87 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 5.77 |
| Klasa energetyczna | E |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 170 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




3 szt.
1 szt.
30 szt.