X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 27" VA27ECPSN HDMI DP 3xUSB 3.0 USB-C głośniki

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: 90LM055J-B01170
- EAN/UPC: 4711081874997
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 27" VA27ECPSN HDMI DP USB-C głośniki |
| Informacje dodatkowe | Kensington Lock |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/pl/displays-desktops/monitors/business/va27ecpsn/ |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Power cord, DisplayPort cable |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort Wyjście słuchawkowe USB 3.0 x 3 |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częstotliwość odchylania pionowego | HDMI: 48 ~144 Hz | DP: 48 ~170 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego | DP: 33~255 KHz (H) / 48~170 Hz (V) |
| Normy spełniane przez monitor | UL CB CE |
| Pobór energii (podczas pracy) | 35.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 100000000 :1 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 75 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa G-Sync | Nie |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -5° / +35° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 95% (DCI-P3) 130% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 612,42 x (373,33~523,33) x 226,30 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.48 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 612,42 x 367,03 x 47,20 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.64 |
| Cechy | VA27ECPSN;IPS |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +35° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48 ~144 Hz | DP: 48 ~170 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | DP: 33~255 KHz (H) / 48~170 Hz (V) |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy




3 szt.
30 szt.
1 szt.