X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 40" 40B1U5601H/00 IPS HDMI DP 4xUSB-A 1xUSB-C głośniki 2x5W

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: 40B1U5601H/00
- EAN/UPC: 8712581797492
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Monitor Philips 40" 40B1U5600/00 VA HDMI DP 4xUSB-A 1xUSB-C głośniki 2x5W |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Przekątna ekranu | 40.00 cali |
| Touch | Nie |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Rodzina | B-Line |
| Jasność matrycy | 500 cd/m2 |
| Złącza zewn. | DisplayPort HDMI Wyjście audio USB Type-C USB Type-A x4 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.269 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częstotliwość odchylania pionowego | 48-120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego | 30-160 |
| Normy spełniane przez monitor | CB CE FCC-B ICES-003 CU(EAC) TUV/ISO9241-307 RoHS TUV-Bauart |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 120 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa FreeSync | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -5° / +30° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 944 x 628 x 280 mm |
| Waga z podstawą (kg) | 14.12 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 944 x 419 x 54 mm |
| Kontrast statyczny | 1200 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 9.90 |
| Klasa energetyczna | G |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +30° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48-120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30-160 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy




32 szt.
2 szt.
1 szt.