X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.QNAP
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Serwer plików NAS QNAP ES2486dc-2142IT-96G
- Symbol producenta: ES2486dc-2142IT-96G
- EAN/UPC:
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | QNAP |
| Opis ogólny | Serwer plików NAS QNAP ES2486dc-2142IT-96G |
| Informacje dodatkowe | Koprocesor arytmetyczny FPU Koprocesor arytmetyczny Yes (AES-NI) Gniazdo pamięci 8 x R-DIMM/LR-DIMM DDR4 Obsługa przyspieszenia Wake on LAN (WOL) Ramka Jumbo Wskaźniki LED Dioda LED zasilania systemu (zielona): wł./wył. Przyciski Zasilanie, reset Ostrzeżenie systemowe Brzęczyk |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ procesora | Intel Xeon |
| Zainstalowany procesor | Intel® Xeon® D-2142IT Processor (11M Cache, 1.90 GHz) |
| Złącze HDMI | Nie |
| Typ obudowy | Rack 2U |
| Zgodność z Onvif | nie |
| Maksymalna liczba dysków | 24 szt. |
| Złącze VGA | Nie |
| Ilość zainstalowanych dysków | 0 szt. |
| Typ zasilacza | 700W |
| Ilość zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maksymalna ilość procesorów | 1 szt. |
| Porty USB 3.x | 2x Port USB-A 3.2 Gen 1 |
| Wymiary [W x S x G] (mm) | 88,3 × 483 × 545,1 mm |
| Waga netto (kg) | 27.410 |
| Waga brutto (kg) | 32.83 |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 0 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 3 szt. |
| Zgodny typ dysków | SATA/SSD 2.5” or 3.5” |
| Ilość portów RJ-45 1GbE | 3 szt. |
| Ilość portów SFP+ 10GbE | 4 szt. |
| Ilość pamięci RAM [GB] | 48.00 |
| Maksymalna ilość pamięci RAM [GB] | 512.00 |
| Pojemność zainstalowanych dysków [TB] | 0 |
| Ilość portów USB 3.x | 2 szt. |
| Ilość gniazd PCIe | 2 szt. |
| Gniazda PCIe | 2x PCIe Gen 3 x8 lub x4 |
| Gniazdo dysku M.2 SSD | 1 x M.2 2280 NVMe PCIe Gen 3 x2 lub SATA 6 Gb/s |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |



