X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GIGABYTE
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Gigabyte 27" G27F 2 2xHDMI DP 3xUSB3.0 głośniki
- Symbol producenta: G27F 2
- EAN/UPC: 4719331836306
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Gigabyte |
| Opis ogólny | Monitor Gigabyte 27" G27F 2 2xHDMI DP 3xUSB3.0 głośniki |
| Informacje dodatkowe | Voltage: 19VDC 3.42A |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.gigabyte.com/pl/Monitor/G27F-2/sp#sp |
| Typ matrycy | SS IPS |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Power cable/HDMI cable/USB cable/QSG/Warranty card |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort USB 3.0 x 3 Wyjście słuchawkowe Kensington Lock |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Pobór energii (podczas pracy) | 21.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | EDGE |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 165 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 95% (DCI-P3) 130% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 615.11 x 535,66 x 193,63 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.20 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 615.11 x 367,35 x 42,21 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.50 |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 165 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




20 szt.
2 szt.
3 szt.