X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GIGABYTE
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Gigabyte 31,5" M32UC 2xHDMI DP 3xUSB 3.0 USB-C głośniki
- Symbol producenta: M32UC
- EAN/UPC: 4719331830823
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Gigabyte |
| Opis ogólny | Monitor Gigabyte 31,5" M32UC 2xHDMI DP 3xUSB 3.0 USB-C głośniki |
| Informacje dodatkowe | Non-glare Voltage AC 100V~240V /50~60Hz |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.gigabyte.com/pl/Monitor/M32UC/sp#sp |
| Typ matrycy | SVA |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Touch | Nie |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort USB 3.0 x 3 USB Type-C Wyjście słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.181 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Pobór energii (podczas pracy) | 140.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | EDGE |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 160 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Nasycenie kolorów | 123% (sRGB) 93% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 710,5 x 555 x 183,9 |
| Waga z podstawą (kg) | 11.98 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 710,5 x 423,3 x 100,5 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Waga bez podstawy (kg) | 7.80 |
| Klasa energetyczna | G |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 160 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




2 szt.
20 szt.
3 szt.