X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 34" 346E2LAE/00 VA HDMI DP 4xUSB 3.2 1xUSB-C głośniki 2x3W
- Symbol producenta: 346E2LAE/00
- EAN/UPC: 8712581796136
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Monitor Philips 34" 346E2LAE/00 VA HDMI DP 4xUSB 3.2 1xUSB-C głośniki 2x3W |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.philips.co.uk/c-p/346E2LAE_00/monitor-ultrawide-lcd-monitor |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Przewód USB-C – USB-C, Przewód zasilający, Dokumentacja użytkownika |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Rodzina | E-Line |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | Wyjście audio USB 3.2 x 4 USB 3.1 Type-C HDMI DisplayPort |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.232 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częstotliwość odchylania pionowego | 48–120 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego | 30–160 |
| Normy spełniane przez monitor | CB TUV/ISO9241-307 TUV-Bauart CU(EAC) RoHS CE Mark FCC-B ICES-003 |
| Pobór energii (podczas pracy) | 35.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 100 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 100mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 817 x 491 x 235 mm |
| Waga z podstawą (kg) | 7.36 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 817 x 365 x 49 mm |
| Kontrast statyczny | 4000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 5.43 |
| Klasa energetyczna | F |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48–120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30–160 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




50 szt.
2 szt.
1 szt.