X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.AOC International (Europe ) B.V.,PRINS BERNHARDPLEIN 200/6TH FLOORAMSTERDAM,1097 JBNL
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor AOC 34" U34E2M 2xHDMI DP
- Symbol producenta: U34E2M
- EAN/UPC: 4038986110723
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | AOC |
| Opis ogólny | Monitor AOC 34" U34E2M 2xHDMI DP |
| Informacje dodatkowe | Low blue light HDMI 2.0, DP 1.2 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta | www.aoc.com |
| Strona o towarze | https://eu.aoc.com/pl/gaming/products/monitors/u34g3xm-eu/specification |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI 1,8m, Kabel displayport 1,8, Kabel zasilający |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Rodzina | Essential-Line |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Wyjście słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.232 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Pobór energii (podczas pracy) | 35.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 100 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -3,5° / +21,5° |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 817.5 x 475.0 x 253.8 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.67 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 817.5 x 370.7 x 55.3 |
| Kontrast statyczny | 4000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -3,5° / +21,5° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
Monitor AOC 24" X24P1 DP HDMI VGA 4xUSB
1066,00
PLN
Monitor AOC 21,5" 22B2H/EU VGA HDMI
340,00
PLN




50 szt.
1 szt.