X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 41,5" ROG Swift OLED PG42UQ 4K 4xHDMI DP 4xUSB 3.0 głośniki
- Symbol producenta: 90LM0850-B01170
- EAN/UPC: 4711081707127
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 41,5" ROG Swift OLED PG42UQ 4K 4xHDMI DP 4xUSB 3.0 głośniki |
| Informacje dodatkowe | Color Accuracy: delta E < 2 Woofer: 15W |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://rog.asus.com/monitors/above-34-inches/rog-swift-oled-pg42uq-model/spec/ |
| Typ matrycy | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Przekątna ekranu | 41.50 cali |
| Touch | Nie |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 300 x 300 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Rodzina | ROG Swift |
| Jasność matrycy | 450 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 4 DisplayPort USB 3.0 x 4 SPDIF Wyjście słuchawkowe |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.238 mm |
| Czas reakcji matrycy | 0.100 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Low Blue Light CE |
| Pobór energii (podczas pracy) | 220.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Technologia podświetlania | OLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 1500000 :1 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 138 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | +5° / -4° |
| Wbudowane głośniki | 2 x 10W |
| Nasycenie kolorów | 133% (sRGB) 98% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 932,1 x 611,3 x 255,4 |
| Waga z podstawą (kg) | 14.77 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 932,1 x 552,0 x 37,4 |
| Kontrast statyczny | 135000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Klasa energetyczna | G |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | Tak |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 138 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




30 szt.
3 szt.
1 szt.