X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 27" 272S9JAL/00 HDMI DP głośniki
- Symbol producenta: 272S9JAL/00
- EAN/UPC: 8712581796389
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Philips 27" 272S9JAL/00 HDMI DP |
| Informacje dodatkowe | SmartContrast: 50000000: 1 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Przewód HDMI, przewód zasilający |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Rodzina | S-Line |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI Wyjście audio DisplayPort |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV-GS CB CU(EAC) FCC-B ICES-003 TUV Ergo |
| Głośniki | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 16.50 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 75 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Nie |
| Obsługa G-Sync | Nie |
| Obsługa FreeSync | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -5° / +25° |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 84% (NTSC) 120% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 614 x 477 x 226 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.34 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 614 x 367 x 55 |
| Kontrast statyczny | 4000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.70 |
| Klasa energetyczna | E |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +25° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




50 szt.
2 szt.
1 szt.