X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.AMD Intl Sales and Service LtdP.O. Box 3453, One AMD PlaceSunnyvale, CA,94088US
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.Advanced Micro Devices, Inc.Logic Drive, Bianconi Avenue CitywestDublin,D24 T683IE
Procesor AMD Ryzen 9 7900X S-AM5 4.70/5.60GHz WOF
- Symbol producenta: 100-100000589WOF
- EAN/UPC:
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | AMD |
| Opis ogólny | Procesor AMD Ryzen 9 7900X S-AM5 4.70/5.60GHz WOF |
| Informacje dodatkowe | Obsługa ECC Wersja BOX bez wentylatora |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.amd.com/pl/processors/ryzen#Ryzen-7000 |
| Typ procesora | AMD Ryzen 9 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | AMD Radeon |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Opakowanie | BOX/WOF |
| Proces technologiczny | 6 nm |
| Częstotliwość taktowania CPU | 4700 MHz |
| Pamięć Cache L2 | 12 MB |
| Pamięć Cache L3 | 64 MB |
| Liczba rdzeni w strukturze procesora | 12 |
| Obsługa instrukcji 64-bit | Tak |
| Liczba obsługiwanych wątków | 24 |
| Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo) | 5600 MHz |
| Maksymalny pobór mocy (TDP) | 170.0 W |
| Cechy | Ryzen 9 7900X;5600MHz |
| Baza SCIP | Nie |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
Polecamy




64 szt.