X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Micro-Star Int'L Co., Ltd., 886930361931,NO.69,LIDE ST.,ZHONEGHE DISTNEW TAIPEI CITY,235TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor MSI 34" PRO MP341CQ 2xHDMI DP głośniki
- Symbol producenta: MP341CQ
- EAN/UPC: 4719072960964
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MSI |
| Opis ogólny | MSI 34" PRO MP341CQ 3440 x 1440 VA 100 Hz |
| Informacje dodatkowe | 100~240V, 50~60Hz Internal Power Anti-glare |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Touch | Nie |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Wyjście słuchawkowe |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.232 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Format obrazu | 21:9 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 100 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 116% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 809,3 x 469,5 x 237,0 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.70 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -3,5° / +21,5° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
1128,00
PLN




50 szt.
1 szt.