X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Team Group
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pamięć DDR5 Team Group T-FORCE DELTA RGB 32GB (2x16GB) 6000MHz CL38 1,25V Czarna
- Symbol producenta: FF3D532G6000HC38ADC01
- EAN/UPC: 0765441659599
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Team Group |
| Opis ogólny | DDR5 Team Group T-FORCE DELTA RGB 32GB (2x16GB) 6000MHz CL38 1,25V Czarna |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | Module Type:DDR5 288 Pin Unbuffered DIMM Latency: CL38-38-38-78 Supports Intel XMP3.0 for One-Click Overclocking Power Management ICs (PMICs) Equipped for Stable, Efficient Power Usage RGB Colors & 120° Ultra-Wide Lighting |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.teamgroupinc.com/en/product/delta-rgb-ddr5 |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | DIMM |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6000 MHz |
| Złącze pamięci | 288-pin |
| Napięcie | 1.25 V |
| Opóźnienie | CL 38 |
| Obsługa XMP | Tak |
| Cechy | 32GB (2x16GB);6000MHz/CL38 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.25 |
Polecamy




20 szt.