X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.KINGSTON
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Karta pamięci Kingston microSD Canvas Go! Plus 256GB Class 10 UHS-I + adapter
- Symbol producenta: SDCG3/256GB
- EAN/UPC: 0740617301250
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Kingston |
| Opis ogólny | Karta pamięci Kingston microSD Canvas Go! Plus 256GB Class 10 UHS-I |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | Klasa szybkości 10, UHS-I, U3, V30, A2 Odczyt/zapis 170/90MB/s Wymiary: 11mm x 15mm x 1mm (microSD) 24mm x 32mm x 2,1mm (z przejściówką SD) Format: exFAT Temperatura podczas pracy: -25°C~85°C Temperatura przechowywania: -40°C~85°C |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.kingston.com/pl/memory-cards/canvas-go-plus-microsd-card?capacity=256gb&adapter=sd%20adapter |
| Rodzaj pamięci | Karta pamięci |
| Standard pamięci | MicroSD |
| Opakowanie | BOX |
| Typ pamięci | Flash |
| Pojemność pamięci | 256 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | nie dotyczy |
| Napięcie | 3.30 V |
| Cechy | 256GB;microSD |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 3.30 |
Polecamy




20 szt.