X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.KINGSTON
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Karta pamięci Kingston SD Canvas Select Plus 128GB UHS-I
- Symbol producenta: SDS2/128GB
- EAN/UPC: 0740617298055
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Kingston |
| Opis ogólny | Karta pamięci Kingston SD Canvas Select Plus 128GB UHS-I |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | Operating Temperatures: -25 °C to 85 °C Storage Temperatures: -40 °C to 85 °C Wydajność: Odczyt 100 MB/s i zapis 85 MB/s System plików: FAT32 (16GB-32GB), exFAT (64GB-512GB) Wymiary (z adapterem SD) 24 mm x 32 mm x 2,1 mm |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Rodzaj pamięci | Karta pamięci |
| Standard pamięci | SDXC |
| Opakowanie | BOX |
| Typ pamięci | Flash |
| Pojemność pamięci | 128 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | nie dotyczy |
| Napięcie | 3.30 V |
| Cechy | 128GB;SDXC |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 3.30 |
Polecamy




20 szt.