X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Drukarka atramentowa Canon PIXMA TS705A
- Symbol producenta: 3109C026
- EAN/UPC: 4549292198423
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Canon |
| Opis ogólny | Drukarka atramentowa Canon PIXMA TS705A |
| Informacje dodatkowe | Typical Electricity Consumption : 0.14kWh AC 100-240V, 50/60Hz Supported Mobile Systems: iOS, Android, Windows 10 Mobile A4, Letter, 20x25cm, 13x18cm, 10x15cm, 13x13cm, 8.9x8.9cm, 10x10cm 5 Individual Ink Tanks (PGBK, BK, C, M, Y) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.canon-europe.com/printers/pixma-ts705a/specifications/ |
| Czytnik kart | Nie |
| Waga (kg) | 5.400 |
| Dołączone oprogramowanie | Sterownik drukarki, Quick Menu |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 Type-B |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Microsoft Windows 7 Microsoft Windows 8 Microsoft Windows 8.1 Microsoft Windows 10 |
| Rodzina | PIXMA |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Duplex | Nie |
| Rozdzielczość druku - główna | 4800 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 15.0 stron/min |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 10.0 stron/min |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 300 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 2 szt. |
| Pojemność zamontowanych podajników | 350 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Nie |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Praca w DOS | Nie |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| IRDA | Nie |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 372 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 158 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 365 |
| Poziom hałasu | 50.5 dB(A) |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Nie |
| Pictbridge | Nie |
| Telefon | Nie |
| Fax | Nie |
| Dołączone oprogramowanie OCR | Nie |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Obsługiwane formaty druku | A4 |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Waga netto (kg) | 5.400 |
| Cechy | PIXMA TS705A;Atram.kolor. |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy




1 szt.