X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 725 28B51A 3w1
- Symbol producenta: 28B51A
- EAN/UPC: 0195908302254
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | HP |
| Opis ogólny | Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 725 28B51A 3w1 |
| Informacje dodatkowe | wydajność tuszu czarnego: do 6000 str. A4 wydajność tuszu kolorowego: do 8000 str. A4 Energy Star |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.centrumdruku.com.pl/hp/smart_tank_725_28b51a.cd#promocje |
| Czytnik kart | Nie |
| Waga (kg) | 6.380 |
| Interfejs komunikacyjny | WiFi USB 2.0 Bluetooth |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Microsoft Windows 10 Microsoft Windows 8.1 Mac OS (niektóre wersje) Microsoft Windows 8 Microsoft Windows 7 Microsoft Windows 11 |
| Rodzina | Smart Tank |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Duplex | Tak |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 15.0 stron/min |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 9.0 stron/min |
| Maksymalna gramatura papieru | 250 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Pojemność zamontowanych podajników | 100 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Praca w DOS | Nie |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| IRDA | Nie |
| Ilość wkładów drukujących | 4 szt. |
| Maksymalne zużycie energii | 2 W |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 484 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 410 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 239 |
| Poziom hałasu | 54.9 dB(A) |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Nie |
| Pictbridge | Nie |
| Telefon | Nie |
| Fax | Nie |
| Interfejs sieciowy | WiFi |
| Dołączone oprogramowanie OCR | Nie |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Czas wydruku pierwszej strony | 16.0 s |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 5000 |
| Obsługiwane formaty druku | A4 A5 A6 B5 Koperta DL Koperta C6 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 1200 dpi |
| Standardowe języki drukarki | HP PCL3 GUI |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 13.0 str/min |
| Prędkość kopiowania kolor (max) | 6.0 str/min |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Waga netto (kg) | 6.380 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 128.00 |
| Pamięć maksymalna (MB) | 128 |
| Cechy | 28B51A;atram.kolor. |
| Baza SCIP | Nie |


15 szt.


3 szt.