Monitor Asus 27" BE27ACSBK HDMI 2xDP USB-C 4xUSB3.0
Typ matrycy
Matryca IPS
Matryca typu IPS
  • Symbol producenta: 90LM03I1-B01370
  • EAN/UPC: 4711081212515
Specyfikacja
ProducentAsus
Opis ogólnyMonitor Asus 27" BE27ACSBK HDMI 2xDP USB-C 4xUSB3.0
Informacje dodatkoweLow Blue Light
Okres rękojmi w miesiącach36
Miejsce serwisowaniaSerwis zewnętrzny
Przekątna ekranu27.00 cali
TouchNie
Dodatki multimedialneKamera
Wyposażenie dodatkoweKabel zasilający, HDMI, USB
Kolor obudowyCzarny (Black)
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Montaż VESA100 x 100
Rozdzielczość maksymalna2560 x 1440 (WQHD)
Jasność matrycy350 cd/m2
Złącza zewn.HDMI
DisplayPort x 2
USB Type-C
USB 3.0 x 4
Wyjście słuchawkowe
Wbudowany zasilaczTak
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Wielkość plamki0.233 mm
Czas reakcji matrycy5.000 ms
Częstotliwość odchylania pionowego30~75 Hz
Częstotliwość odchylania poziomego30~122 KHz
Pobór energii (podczas pracy)21.30 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.50 W
Technologia podświetlaniaWLED
Format obrazu16:9
Kontrast dynamiczny100000000 :1
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej60 Hz
Zakrzywiony ekranNie
Obsługa G-SyncNie
Obsługa FreeSyncNie
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]Tak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]Tak
Regulacja kąta nachylenia (Tilt)-5° / +35°
Obrót wokół własnej osi [Swivel]-180° / +180°
Regulacja wysokościTak - 150mm
Wbudowane głośniki2 x 2W
Nasycenie kolorów72% (NTSC)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)612,4 x (441,8 ~ 547,8) x 259
Waga z podstawą (kg)8.60
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)612,4 x 427,3 x 56,1
Kontrast statyczny1000 :1
Ilość wyświetlanych kolorów16,7 M (8-bitowy)
Baza SCIPNie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)60
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)30~75 Hz