X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson EcoTank L6460 3w1
- Symbol producenta: C11CJ89403
- EAN/UPC: 8715946689258
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Epson |
| Opis ogólny | Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson EcoTank L6460 3w1 |
| Informacje dodatkowe | Zawartość: - 1 zestaw atramentów (1 x 127 ml BK, 3 x 70 ml CMY) + dodatkowy czarny - Sterowniki i programy pomocnicze (CD), Urządzenie podstawowe, - Kabel zasilający, Karta gwarancyjna Szybkość skanowania: - do: 5 obr./minutę (A4, mono, 200 dpi, skaner płaski) - do: 2,22 obr./minutę (A4, kolor, 200 dpi, skaner płaski) Drukowanie z urządzeń mobilnych |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Czytnik kart | Nie |
| Waga (kg) | 7.300 |
| Interfejs komunikacyjny | USB WiFi Direct RJ-45 WiFi |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ Microsoft Windows 7 Microsoft Windows XP Mac OS (niektóre wersje) |
| Rodzina | EcoTank |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Duplex | Tak |
| Rozdzielczość druku - główna | 4800 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 17.0 stron/min |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 9.5 stron/min |
| Maksymalna gramatura papieru | 95 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Pojemność zamontowanych podajników | 250 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Praca w DOS | Nie |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| IRDA | Nie |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | C13T06C14A C13T06C24A C13T06C34A C13T06C44A |
| Ilość wkładów drukujących | 4 szt. |
| Maksymalne zużycie energii | 12 W |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 346 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 347 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 375 |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Pictbridge | Nie |
| Telefon | Nie |
| Fax | Nie |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 8000 |
| Obsługiwane formaty druku | A4 A5 A6 B5 Koperta DL Koperta nr 10 Letter Legal 10 x 15 cm 9 x 13 cm 16:9 C6 13 x 18 cm 13 x 20 cm 20 x 25 cm 100 x 148 mm (format kartki pocztowej) |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 2400 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 1200 dpi |
| Waga netto (kg) | 7.300 |
| Cechy | L6460;atram.kolor. |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy




1 szt.
2 szt.
5 szt.