X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Głośnik Defender G32 Bluetooth 20W MP3/FM/SD/USB/AUX/TWS/IP56 czarny
- Symbol producenta: 65232
- EAN/UPC: 4714033652322
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Defender |
| Opis ogólny | Głośnik Defender G32 Bluetooth 20W MP3/FM/SD/USB/AUX/TWS/IP56 czarny |
| Informacje dodatkowe | Przenośny głośnik Bluetooth 5.0 Stopień ochrony przed przenikaniem wody IP56 USB, 5V, Akumulator litowo-jonowy Pojemność akumulatora 1800 mAh Nóżki gumowe zapobiegają ślizganiu się po powierzchni stołu Wbudowany odtwarzacz MP3 i radio FM Dodatkowe wejście audio AUX Obsługa pendrive i kart pamięci microSD True Wireless Stereo (TWS) - opcja sparowania dwóch oddzielnych głośników |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 77x200x85 |
| Waga (kg) | 0.670 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 20.0 W |
| Wyjście słuchawkowe | Nie |
| Liczba głośników | 2 |
| Głośnik niskotonowy | Nie |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Gniazda / komunikacja | Bluetooth 5.0 USB Gniazdo kart MicroSD (do 32GB) AUX |
| Pasmo przenoszenia głośników | 20Hz - 20kHz |
| Waga netto (kg) | 0.670 |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy


1 szt.


9 szt.
2 szt.
3 szt.