X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Drukarka laserowa HP LaserJet Enterprise M611dn
- Symbol producenta: 7PS84A
- EAN/UPC: 0194721346452
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | HP |
| Opis ogólny | Drukarka laserowa HP LaserJet Enterprise M611dn |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www8.hp.com/pl/pl/printers/product-details/21909290?jumpid=reg_r1002_plpl_c-001_title_r0001 |
| Czytnik kart | Nie |
| Waga (kg) | 21.600 |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 2x USB 2.0 host Gigabit Ethernet (RJ45) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Microsoft Windows 7 lub nowsze Mac OS (niektóre wersje) Android (niektóre wersje) Apple iOS (niektóre wersje) |
| Rodzina | LaserJet |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Duplex | Tak |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 61.0 stron/min |
| Maksymalna gramatura papieru | 200 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 2 szt. |
| Pojemność zamontowanych podajników | 650 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Nie |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Praca w DOS | Nie |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| IRDA | Nie |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | W1470A W1470X W1470Y |
| Ilość wkładów drukujących | 1 szt. |
| Maksymalne zużycie energii | 780 W |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 431 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 380 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 466 |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Nie |
| Pictbridge | Nie |
| Telefon | Nie |
| Fax | Nie |
| Dołączone oprogramowanie OCR | Nie |
| Technologia druku | Laserowa |
| Czas wydruku pierwszej strony | 7.9 s |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 275000 |
| Maksymalna pojemność podajników | 4400 arkuszy |
| Obsługiwane formaty druku | A4 A5 A6 B5 JIS B6 JIS Officio 16K Koperta C5 Koperta B5 Koperta C6 Koperta DL |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Standardowe języki drukarki | PCL 6, PCL 5, PDF (1.7 bezpośrednie drukowanie), Apple AirPrint |
| Waga netto (kg) | 21.600 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 512.00 |
| Pamięć maksymalna (MB) | 1536 |
| Cechy | M611dn;laser.mono. |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy
Drukarka laserowa HP Color Laser 150nw
999,00
PLN




20 szt.