X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ADATA Technology B.V., T.Transpolispark, Siriusdreef 17-27Hoofddorp,2132NL
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pendrive ADATA UV140 16GB USB 3.1 black-red
- Symbol producenta: AUV140-16G-RKD
- EAN/UPC: 4712366963122
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | ADATA |
| Opis ogólny | Pendrive ADATA UV140 16GB USB 3.1 black-red |
| Kolor | Czarny Czerwony |
| Informacje dodatkowe | Wymiary: 43 x 16 x 8 mm Waga: 4 g |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | http://www.adata.com/upload/downloadfile/EDM-UV140_20150716.pdf |
| Rodzaj pamięci | Pendrive |
| Standard pamięci | Flash |
| Typ pamięci | n/d |
| Pojemność pamięci | 16 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | nie dotyczy |
| Złącze pamięci | USB 3.1 |
| Cechy | 16GB;USB 3.1 |
| Baza SCIP | Nie |



