X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Skaner Epson WorkForce DS-530II
- Symbol producenta: B11B261401
- EAN/UPC: 8715946685908
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Epson |
| Opis ogólny | Skaner Epson WorkForce DS-530II |
| Informacje dodatkowe | Źródło światła: Technologia diodowa ReadyScan Gramatura papieru na ADF: Ładowanie automatyczne: 27 - 413 g/m2 Automatyczny podajnik dokumentów: 50 Stron Skanowanie dwustronne (dupleks) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.epson.pl/products/scanners/business-scanners/workforce-ds-530ii?productfinder=ds-530#specifications |
| Waga (kg) | 3.700 |
| Wyposażenie dodatkowe | Sterowniki i programy pomocnicze (CD), Kabel zasilający, Instrukcja montażu Kabel USB, Karta gwarancyjna |
| Dołączone oprogramowanie | Epson Document Capture (tylko Mac), Epson Document Capture Pro Epson Document Capture Pro Server (bezpłatne pobieranie), Epson Scan 2 Presto! BizCard 5.6 |
| Interfejs komunikacyjny | USB 3.0 |
| Maksymalne zużycie energii | 11 W |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 296 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 176 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 169 |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 600 dpi |
| Typ skanera | Płaski |
| Maksymalny obszar skanowania w pionie | 6 mm |
| Maksymalny obszar skanowania w poziomie | 216 mm |
| Skanowanie klisz | Nie |
| Kodowanie koloru | 30 bit |
| Waga netto (kg) | 3.700 |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy




1 szt.
2 szt.