X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GIGABYTE
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Gigabyte 31,5" AORUS FI32Q 2xHDMI DP 2xUSB3.0 USB-C

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: FI32Q
- EAN/UPC: 4719331810504
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Gigabyte |
| Opis ogólny | Monitor Gigabyte 31,5" AORUS FI32Q 2xHDMI DP 2xUSB3.0 USB-C |
| Informacje dodatkowe | Voltage: AC 100V~240V |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.gigabyte.com/pl/Monitor/AORUS-FI32Q/sp#sp |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Power cable/HDMI cable/DP cable/ USB cable/QSG/Warranty card |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort USB 3.0 x 2 USB Type-C Wyjście słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.273 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Pobór energii (podczas pracy) | 110.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | EDGE |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 165 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -5° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -20° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Nasycenie kolorów | 120% (sRGB) 94% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 717,6 x 598,3 x 283 |
| Waga z podstawą (kg) | 10.80 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 717,6 x 424,3 x 71.3 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 7.60 |
| Klasa energetyczna | G |
| Cechy | 2xHDMI DP |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 165 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy




3 szt.
40 szt.
2 szt.