X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Patriot Memory
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pamięć DDR3 Patriot Signature Line 8GB (2x4GB) 1600 MHz CL11 1,5V
- Symbol producenta: PSD38G1600K
- EAN/UPC: 0815530011231
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Patriot Memory |
| Opis ogólny | DDR3 Patriot Signature Line 8GB (2x4GB) 1600 MHz CL11 |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | Non-ECC. Unbuffered PC3-12800 (1600MHz) Dual Data Rate With Heat Shield Ograniczona dożywotnia gwarancja realizowana przez producenta |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | DIMM |
| Opakowanie | Blister |
| Typ pamięci | DDR3 |
| Pojemność pamięci | 8 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 1600 MHz |
| Złącze pamięci | 240-pin |
| Napięcie | 1.50 V |
| Opóźnienie | CL 11 |
| Cechy | 8GB;1600MHz/CL11 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.50 |



