X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Patriot Memory
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Pamięć DDR4 Patriot Viper 4 BLACKOUT 16GB (2x8GB) 3600 MHz CL18 1,35V
- Symbol producenta: PVB416G360C8K
- EAN/UPC: 0814914027509
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Patriot Memory |
| Opis ogólny | DDR4 Patriot Viper 4 BLACKOUT 16GB (2x8GB) 3600 MHz CL18 |
| Informacje dodatkowe | XMP 2.0 Format: NON-ECC Unbuffered DIMM Ograniczona dożywotnia gwarancja realizowana przez producenta |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | DIMM |
| Opakowanie | BOX |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Pojemność pamięci | 16 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3600 MHz |
| Złącze pamięci | 288-pin |
| Napięcie | 1.35 V |
| Opóźnienie | CL 18 |
| Obsługa XMP | Tak |
| Cechy | 16GB (2x8GB);3600MHz/CL18 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.35 |
Polecamy




46 szt.