X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Drukarka atramentowa Epson WorkForce WF-100W przenośna
- Symbol producenta: C11CE05403
- EAN/UPC: 8715946603681
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Epson |
| Opis ogólny | Drukarka atramentowa Epson WorkForce WF-100W przenośna |
| Informacje dodatkowe | Głowica drukująca Micro Piezo™ firmy Epson Konfiguracja dysz: 180 dysz czarnych, 59 dysz na kolor Minimalna wielkość kropel: 3 pl, Z technologią kropli o zmiennej wielkości Technologia tuszów: Tusz pigmentowy Protokoły wydruków sieciowych: IPP, LPD, Port 9100, WSD Protokoły administracji sieciowej: SNMP, HTTP, DHCP, APIPA, DDNS,mDNS, SLP, Protokoły administracji sieciowej: WSD, LLTD, Ping Protokoły sieciowe: TCP/IPv4, TCP/IPv6 Napięcie zasilania: AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz Zasilanie: 100 V, 110V, 220 V, 240V Wyświetlacz LCD: Typ: Kolor, Przekątna: 3,7 cm Plug-and-play (wbudowany sterownik) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.epson.pl/products/printers/inkjet-printers/microbusiness/workforce-wf-100w?productfinder=C11CE05403#details |
| Czytnik kart | Nie |
| Waga (kg) | 1.600 |
| Interfejs komunikacyjny | WiFi Direct WiFi 802.11b/g/n USB 2.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Microsoft Windows XP Microsoft Windows Vista Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ Mac OS (niektóre wersje) |
| Rodzina | WorkForce |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Duplex | Nie |
| Rozdzielczość druku - główna | 5706 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1440 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 14.0 stron/min |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 11.0 stron/min |
| Maksymalna gramatura papieru | 300 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Pojemność zamontowanych podajników | 20 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Praca w DOS | Nie |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| IRDA | Nie |
| Ilość wkładów drukujących | 4 szt. |
| Maksymalne zużycie energii | 4 W |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 309 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 61 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 154 |
| Poziom hałasu | 45.0 dB(A) |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Nie |
| Pictbridge | Nie |
| Prędkość drukowania mono (normal) | 7.0 stron/min |
| Telefon | Nie |
| Fax | Nie |
| Interfejs sieciowy | WiFi |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Maksymalna pojemność podajników | 20 arkuszy |
| Obsługiwane formaty druku | A4 A5 A6 B5 Koperta C6 Koperta DL Koperta nr 10 10 x 15 cm 13 x 18 cm Letter Legal |
| Prędkość drukowania kolor (normal) | 4.0 stron/min |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Waga netto (kg) | 1.600 |
| Cechy | WF-100W;atram.kolor. |
| Baza SCIP | Nie |


2 szt.

