X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GIGABYTE
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Gigabyte 27" G27FC-A 2xHDMI DP 2xUSB3.0 głośniki
- Symbol producenta: G27FC-A
- EAN/UPC: 4719331811419
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Gigabyte |
| Opis ogólny | Monitor Gigabyte 27" G27FC-A 2xHDMI DP 2xUSB3.0 głośniki |
| Informacje dodatkowe | Voltage: AC 100V - 240V Curve: 1500R |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.gigabyte.com/pl/Monitor/G27FC-A/sp#sp |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Power cable/HDMI cable/DP cable/ USB cable/QSG/Warranty card |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort USB 3.0 x 2 Wyjście słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Pobór energii (podczas pracy) | 60.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | EDGE |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 165 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 127% (NTSC) 91% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 610,3 x 531 x 203 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 610,3 x 367,4 x 84,5 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Klasa energetyczna | F |
| Cechy | 2xHDMI DP |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 165 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




3 szt.
6 szt.
2 szt.