X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Mikrofon Natec ADDER Black
- Symbol producenta: NMI-0776
- EAN/UPC: 5901969402834
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Natec |
| Opis ogólny | Mikrofon Natec ADDER Black |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | Redukcja szumów i wysoka czułość Stabilny statyw i długi kabel Złącza: Mini Jack x1 Odstęp sygnału od szumu (S/N) -55,00 dB Odbiór dźwięku: Dookólny |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 20Hz - 20kHz |
| Opakowanie | BOX |
| Impedancja | 0.0 Om |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg [m] | 1.80 |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 3-pin |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 1.80 m |
| Impedancja (Om) | 0.0 |
| Baza SCIP | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.80 |
Polecamy
11,00
PLN
Mikrofon Natec Fox
11,00
PLN
Mikrofon Natec Asp
20,00
PLN
Mikrofon Natec Giraffe 2 czarny
14,00
PLN


11 szt.


4 szt.