X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Mikrofon przewodowy Esperanza EGH101 Predator Gaming czerwony
- Symbol producenta: EGH101
- EAN/UPC: 5901299953136
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | ESPERANZA |
| Opis ogólny | Mikrofon przewodowy Esperanza EGH101 Predator Gaming czerwony |
| Kolor | Czarno-czerwony |
| Informacje dodatkowe | Możliwość podłączenia do urządzeń wyposażonych w port 3,5 mm. |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 10kHz |
| Opakowanie | BOX |
| Pasmo przenoszenia | 100Hz - 10kHz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 100Hz - 10kHz |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na kablu |
| Czułość mikrofonu | -58dB +/-3dB |
| Pozłacane końcówki | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 1.50 m |
| Pozłacane styki | Nie |
| Baza SCIP | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.50 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




1 szt.
3 szt.