X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Mikrofon z klipsem Esperanza EH178 "Voice"
- Symbol producenta: EH178
- EAN/UPC: 5901299947319
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | ESPERANZA |
| Opis ogólny | Mikrofon z klipsem Esperanza EH178 "Voice" |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | Statyw do wszelkich urządzeń audio w tym aplikacji typu VoIP Łączenie z wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w port mikrofonu 3,5mm |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | http://esperanza.pl/listaProduktow.php?dbFin=eh130&szukaj=Szukaj&kat=0&idz= |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 40Hz - 16kHz |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg [m] | 1.50 |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 3-pin |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na klipsie |
| Czułość mikrofonu | -52dB +/-5dB |
| Pozłacane końcówki | Nie |
| Regulacja głośności | Brak regulacji głośności |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 1.50 m |
| Pozłacane styki | Nie |
| Baza SCIP | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.50 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




3 szt.
1 szt.