X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zestaw bezprzewodowy klawiatura + mysz Esperanza 2.4 EK122K czarny
- Symbol producenta: EK122K
- EAN/UPC: 5901299902004
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | ESPERANZA |
| Opis ogólny | Zestaw bezprzewodowy klawiatura + mysz Esperanza 2.4 EK122K czarny |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | Wygodna, miła w dotyku, najnowszej generacji klawiatura z myszką. Elegancki wygląd, niskie klawisze klawiatury. Gładka, błyszcząca powierzchnia myszki. Klawiatura posiada dodatkowe, multimedialne klawisze funkcyjne. Klawiatura: Mały odbiornik, technologia 2.4GHz, zasięg do 10m Zasilanie 2 baterie AAA (nie załączone w opakowaniu) Myszka: 4 przyciski Cicha rolka przewijania Zasilanie 2 baterie AAA (nie załączone w opakowaniu) Współpracuje z systemami: Win98/2000/ME/NT/XP/VISTA/7/8 Wilgotność otoczenia: 20%~90% Zakres temperatur pracy: 0oC-40oC Zestaw współpracuje zarówno z notebookami jak i komputerami stacjonarnymi. Litery oraz symbole zostały nadrukowane w technologii UV. Są pokryte specja warstwą ochronną nadającą im wysoką odporność na ścierani Wykonana z wysokiej jakości materiałów odpornych na elektryzowanie się. Zabezpieczona przed generowaniem interferencji elektromagnetycznych. Obsługuje wszystkie wersje językowe, wymaga złącza USB 2.0 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | Wymiary klawiatury: 343 x 113 x 7mm |
| Opakowanie | BOX |
| Typ złącza | Wireless 2,4GHz |
| Wspierane systemy operacyjne | Mac OS 8.x |
| Rodzaj klawiatury | Bezprzewodowa |
| Typ klawiszy | Ultra slim |
| Podstawka pod nadgarstek | Nie |
| Ilość klawiszy multimedialnych | 14 |
| Rodzaj myszy | Optyczna |
| Rozdzielczości pośrednie (dpi) | 800 / 1200 / 1600 |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Touchpad | Nie |
| Technologia czujnika myszy | Optyczna |
| Profil klawiatury | Bardzo niski / Ultra Slim |
| Baza SCIP | Nie |


2 szt.

